Kullanım Şartları
Kullanım Şartları
LEPETITOKullanım Şartları

Kullanım Şartları

 1. Taraflar
 2. a) Marka Kod Reklam Tasarım ve Yazılım Hiz. Tic. Ltd. Şti, 19 Mayıs Mah. Atatürk Cad. No:68/3 Kadıköy / İstanbul (bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır).

 

 1. b) Web sitesine kayıt olan ve web sitesini görüntüleyen İnternet kullanıcısı “Üye” olarak anılacaktır.

 

 1. Anlaşmanın Konusu

Bu sözleşmenin konusu, üyenin Şirketin sahip olduğu web sitesinden yararlanabileceği koşulları belirlemektir.

 

 1. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1 Üye, web sitesine kayıt olurken verdiği kişisel ve diğer bilgilerin yasalar önünde doğru olduğunu beyan ve taahhüt eder ve Şirket’in herhangi bir yanlış bilgi nedeniyle maruz kalacağı tüm zararları telafi edeceğini beyan eder.

3.2 Üye, Şirket tarafından kendisine verilen şifreyi başka kişi veya kuruluşlarla paylaşamaz. Parolayı kullanma hakkı yalnızca Üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek her türlü sorumluluk ve üçüncü şahıslar veya yetkililer tarafından Şirkete karşı yapılabilecek tüm talep ve taleplere karşı, Şirket yetkisiz şifre kullanımından doğan tazminat veya diğer hakları talep etme hakkını saklı tutar.

3.3. Web sitesini kullanırken Üye, tüm yasal düzenlemelere uyacağını önceden kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, Üyeyi münhasıran bağlayacağı tüm yasal ve cezai yükümlülükler.

3.4 Üye, web sitesini kamu düzenini rahatsız edecek şekilde, ahlaksız bir şekilde, başkalarını rahatsız edecek ve rahatsız edecek şekilde, başkalarının fikirlerini ve telif haklarını ihlal edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, Üye diğer üyelerin (spam, virüs, truva atı, vb.) İşlemlerini engelleyecek veya engelleyecek herhangi bir işlem yapamaz.

3.5 Üyeler tarafından üzerinde belirtilen, yazılı veya kullanılan fikir ve düşünceler tamamen üyelerin kişisel görüşlerinden ve üyelerin görüşlerinden sorumludur. Şirket bu görüş ve fikirlerle ilgili değildir. Şirket, üyelerin belirttiği görüş veya fikirler nedeniyle üçüncü tarafların uğrayabileceği zararlar ile üçüncü tarafların görüş veya fikirlerinden dolayı zarar görebileceği konusunda sorumluluk taşımamaktadır.

3.6 Şirket, Üyenin yazılımı ve verilerinde meydana gelebilecek zararlardan ve Üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından doğabilecek zararlardan sorumlu olmayacaktır. Üye, web sitesi kullanımından doğabilecek herhangi bir zarar için tazminat talep etmemeyi peşinen kabul eder.

3.7 Üye, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine erişmeyeceklerini veya bunları kullanmayacaklarını kabul eder. Aksi takdirde, ortaya çıkabilecek tüm yasal ve cezai yükümlülükler tamamen Üye’ye aittir.

3.8 Bu üyelik sözleşmesinin bir veya daha fazla maddesini ihlal eden üye, hukuki ve cezai sonuçlarla ilgili olarak bu ihlalden bizzat sorumludur ve şirketi bu sonuçlardan uzak ve açık tutacaktır. Ayrıca, bu ihlalin mahkemeye sunulması durumunda, Şirket, üyelik sözleşmesinin ihlali nedeniyle Üyeden tazminat talep etme hakkını saklı tutar.

3.9 Şirket her zaman Üyenin üyeliğini silme, Üyenin dosya, belge ve bilgilerini tek taraflı olarak silme hakkına sahiptir. Üye bunu önceden kabul eder. Bu durumda şirketin hiçbir sorumluluğu yoktur.

3.10 Web sitesinin yazılımı ve tasarımı Şirketin mülkiyetindedir ve bunlarla ilgili telif hakkı ve / veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili yasalarla korunmaktadır ve bunlar izinsiz üyeler tarafından kullanılamaz, edinilemez veya değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen diğer şirketler ve ürünleri, sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları altında korunmaktadır.

3.11 İnternet servis sağlayıcısının adı ve web sitesine erişim için kullanılan internet protokolü (IP) adresi, web sitesi erişiminin tarihi ve saati, web sitesinde erişilen sayfalar ve Şirket tarafından web sitesine doğrudan bağlantı sağlayan internet adresi gibi bazı bilgiler toplanabilir , web sitesini ve / veya yasal düzenlemeler çerçevesinde geliştirmek ve geliştirmek.

3.12 Şirket, yasal zorunluluk olarak talep edildiğinde veya (a) yasal gerekliliklere uygun hareket etmesi veya Şirkete bildirilen yasal işlemlere uyması halinde Üyenin kişisel bilgilerini ifşa edebilir; (b) Şirket ve Şirket web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini iyi niyetle korumanın ve savunmanın gerekli olduğuna inanılan hallerde.

3.13. Mevcut koşullar altında web sitesinin benzer amaçlarla virüs ve yazılımdan uzak tutulması için önlemler alınır. Buna rağmen, kullanıcı kendi virüs koruma sistemini sağlamalı ve en üst düzeyde güvenlik sağlamak için gerekli korumayı sağlamalıdır. Bu bağlamda üye, kendi yazılımında veya işletim sisteminde oluşabilecek bu hataların doğrudan veya dolaylı sonuçlarından web sitesine girerek sorumlu olduğunu kabul eder.

3.14 Şirket, web sitesinin içeriğini değiştirme, kullanıcılara sunulan hizmetleri değiştirme veya sonlandırma ya da www.lepetito.com adresindeki kayıtlı kullanıcı bilgilerini ve verilerini isteğe bağlı olarak silme hakkını saklı tutar.

3.15 Şirket, üyelik sözleşmesi koşullarını önceden bildirimde bulunmak ve / veya bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen veya iptal edilen her hüküm, yayınlanma tarihinde tüm üyeler için geçerli olacaktır.

3.16 Taraflar arasında anlaşmazlık olması halinde Şirket’in kesin delil sayılması.

3.17 Şirket, üyelerin kayıtlı e-posta adreslerine bildirim postaları ve bu sözleşme uyarınca üyelerin kayıtlı cep telefonlarına bildirim metinleri gönderme yetkisine sahiptir ve bu üyelik sözleşmesini onaylayarak üye bu bildirim e-postalarının ve kısa mesajların teslimini kabul etmiş sayılır. .

 1. Sözleşmenin Feshi

Bu sözleşme, Üye üyeliğini iptal edene veya üyelik Şirket tarafından iptal edilinceye kadar yürürlükte olacaktır. Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda, şirket üyeliği iptal ederek bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshetme hakkına sahiptir.

 1. Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu anlaşma ile ilgili olarak ortaya çıkabilecek ihtilaflarda, İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilerini koruma yetkisine sahiptir.

 1. Geçerlilik

Üyenin kaydı, üyelik sözleşmesindeki tüm hükümleri okuduğu ve kabul ettiği anlamına gelir. Bu anlaşma Üyenin kaydı sırasında karşılıklı olarak yürürlüğe girer ve yürürlüğe girer.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping